Masz pytania?

91 489 42 42

608 921 424

Zarządzanie wynajmem


NOWA USŁUGA : OBSŁUGA NAJMU LOKALI MIESZKALNYCH I UŻYTKOWYCH

 

 

 

 
 

 

Oferujemy Państwu usługę, w ramach której wykonamy szereg czynności odciążając właściciela i zabezpieczając jego interesy w związku z zawarta umową najmu.

Zadbamy o to aby Najemca był osobą wiarygodna poprzez sprawdzenie jego zdolności do wykonania zobowiązań, zadbamy także o to, aby należności regulowane były na bieżąco.

Będziemy uczestniczyć w przekazaniu lokalu – dopilnujemy aby stan techniczny nieruchomości został odpowiednio udokumentowany .

 

 

 

 

 

 

   

 

                                                                                                                 

Zlecając Nam zarząd swoim najmem :

 

ZYSKUJESZ:

- OGRANICZAJĄC RYZYKO ZWIAZANE Z NIEPEWNYM NAJEMCĄ

- OGRANICZAJĄC RYZYKO ZWIĄZANE Z EWENTUALNĄ DEWASTACJĄ NIERUCHOMOŚCI

- ZAPEWNIAJĄC TERMINOWE REGULOWANIE CZYNSZU NAJMU I INNYCH OPŁAT

- UNIKAJĄC ZALEGŁOSCI Z TYTUŁU ZUZYCIA MEDIÓW I CZYNSZÓW ADMINISTRACYJNYCH

- ZAPEWNIAJĄC WŁAŚCIWĄ DOKUMENTACJĘ W CAŁYM OKRESIE NAJMU

- OSZCZEDZAJĄC SWÓJ CZAS I ZAANGAŻOWANIE

 

ZAPEWNIASZ SOBIE BEZPIECZEŃSTWO :

 

- ZLECAJĄC USŁUGĘ WIARYGODNEJ FIRMIE Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM NA RYNKU  

  NIERUCHOMOŚCI

- POPRZEZ OBIĘCIE NAJMU UBEZPIECZENIEM POŚREDNIKA ORAZ NAJEMCY

- POPRZEZ WŁAŚCIWE SPORZĄDZENIE UMOWY

- POPRZEZ SPRAWDZENIE I UWIARYGODNIENIE  NAJEMCY

 

Pamiętaj, ze najem to nie tylko zawarcie umowy – to także kontrola i utrzymanie właściwej relacji z najemcą  a także innymi podmiotami takimi jak zarządca budynku, firmy dostarczające media do lokalu i wiele innych.


Jeżeli jesteś właścicielem lub osobą dysponującą nieruchomością, którą chcesz wynająć musisz liczyć się z tym, że proces ten nie zakończy się w chwili zawarcia umowy najmu -  jest to bowiem proces obciążający wynajmującego w całym okresie jego trwania.

Poza otrzymywaniem czynszu należy dbać o odpowiednie wykorzystanie lokalu (zgodnego z umową), o regularne płatności czynszów administracyjnych i innych opłat leżących po stronie Najemcy.

Możesz skutecznie ograniczyć swoje zaangażowanie w tą często frustrująca relację, jaka łączy Najemcę i Wynajmującego  przekazując nam zarząd nad najmem.

 

Umowa


Oczywiście sporządzenie i zawarcie „dobrej” umowy najmu, tzn. takiej która zabezpieczy właściciela przed wszystkimi zagrożeniami to podstawa, jednak jest to w praktyce zadanie znacznie utrudnione – po pierwsze dlatego, ze wzory dostępne w Internecie, z których najczęściej korzystają „samodzielni właściciele”, są z reguły albo merytorycznie niepoprawne albo są na tyle ubogie, że nie zabezpieczają Wynajmującego dostatecznie. Sformułowanie korzystnej umowy, przewidującej możliwie wiele zagrożeń jest wynikiem długoletniego doświadczenia oraz ciągłego pogłębiania posiadanej już wiedzy a także konsultacji z prawnikami.

Podejmując próbę sporządzenia umowy we własnym zakresie możesz nawet nieświadomie popełnić wiele błędów, których koszt może przerosnąć Twoje najśmielsze przypuszczenia. 

Bez doświadczenia ciężko przewidzieć pułapki i zagrożenia jakie może sprawić Ci Najemca. 

 

Musisz pamiętać także o tym, że nie tylko treść umowy ma znaczenie – istotnym faktem jest także forma jej zawarcia.

 

Umowa – i co dalej ?


Dobra umowa spowoduje, że Najemca zastanowi się dwukrotnie zanim naruszy jej postanowienia, jednak niestety – nie zawsze spowoduje, że złych zamiarów nie wcieli w życie, pomimo uciążliwych konsekwencji.

Z naszego doświadczenia wiemy, ze przepisem na sukces jest stała i konsekwentna kontrola – która zapewnimy poprzez wizyty w lokalu przynajmniej raz w miesiącu.

 

Najem w praktyce to ryzykowne i angażujące przedsięwzięcie  - dlatego aby uniknąć tych uciążliwości – zgłoś nam swoją nieruchomość.

 

USŁUGA OBSŁUGI NAJMU JEST SKIEROWANA DO WSZYSTKICH WŁAŚCICIELI ORAZ OSÓB DYSPONUJĄCYCH NIERUCHOMOSCIAMI, PRZEZNACZONYMI DO NAJMU.


Zadzwoń już teraz! – dowiedz się jak łatwy może być wynajem !

tel. 698953662

Irena Jeziorańska

 

 

 

 

 

facebook
Notes ofert
W Twoim notesie znajduje się (0) pozycji